Saints

To przypowieść o naturalnej konieczności bycia sobą. Niezależnie, pomimo.
Zawsze w zgodzie, prostocie, różnorodności.
Wiemy, że wizerunek to ważna część nowoczesnego ego, dlatego SAINTS realizowaliśmy za pomocą prostych narzędzi jak precyzja, pasja, dbałość o szczegóły. Bez zbędnego.
Masz święte prawo!

Fot. Aleksandra Sędek

Hair: Tomasz Schmidt, Marlena Grześnik, Eryk Hoffmann, Ariel Mrowiński, Albert Majewski, Karolina Ratajak, Karol Myszkowski

Make-up: Julia Korol

Inkarnation

To opowieść o niematerialnym cyklu przemian i ponownych narodzin. Świat jest bowiem dla nas powtarzalnym w nieskończoność procesem tworzenia i upadku. Kolekcja jest wyrazem hołdu złożonego poprzednim pokoleniom i kreuje jednocześnie wizję przyszłości, pokazując kolejne wcielenia najważniejszych nurtów kulturowych, które kontestują podstawowe wartości ludzkiej egzystencji jak miłość, wolność, wiara, równość i szczęście. Zmusza do refleksji na temat prawdy będącej wyznacznikiem Nirvany, do której od zarania dziejów nieustannie dążymy. A jaki jest Twój avatar?

Fot. Kamil Majdański
Hair: WS Lux Poznań Marcelińska
Make-up: Monika Chmielewska
Fashion designer: Szymon Mrózek

Dark Mirrors

Wymyślone przez Indian, choć jak niektórzy twierdzą przez szatana. Od starożytności lustro było i jest broni tajnym źródłem wiedzy o nas samych. Paradoksalnie nie tylko o naszej fizyczności lecz szczególnie o ego, które bywa zmienne w zależności od perspektywy. Dlatego trzeba dbać o każdy jego aspekt, szczególnie o każdy.

Fot: THEDREAMSStudio
Stylizacje: Mikaela Sandell / 1683
Make-up: Joanna Kędzielawa Make up
Hair: WS Academy Wierzbicki & Schmidt Team

Geometric

Styliści WS Lux Ostrowska w swoich pracach połączyli awangardę, którą coraz częściej można dostrzec nie tylko podczas pokazów mody, ale i na ulicach, z klasyką, która nigdy nie wyjdzie z mody i od której zawsze wszystko się zaczyna.

Fot: Kamil Majdański Photography
Mua: Izabela Sobiech MakeUp Artist
Fashion designer: Miami
Hair: WS Lux Poznań Ostrowska

Repress

Kolekcja WS Academy 16/17 to apoteoza wolności wyboru i kreowania własnego wizerunku. REPRESS (oznaczające poskramiać, ujarzmiać) to przewrotne określenie, które opisuje kolekcję przepełnioną swobodą i niezawisłością. Nie da się bowiem współcześnie zatrzymać indywidualnego rozwoju sztuki, człowieka. Ten ewolucyjny proces stał się wręcz wyścigiem, którego celem jest jak najbardziej staranne podkreślenie własnego stylu, a metodą osiągnięcia celu szycie na miarę dopasowane do osobistych potrzeb. Nie ma mowy o ograniczeniach i barierach. Wszystko jest możliwe.

Kolory? Podkreślające atrybuty urody, spersonalizowane, wyselekcjonowane, ale nieograniczające się do jednego segmentu odcieni. I zimne i ciepłe, i jasne i ciemne. Chodzi tu bardziej o staranną i dokładną selekcję, aniżeli usankcjonowaną gamę barw.

Strzyżenia to popis wyliczonego z architektoniczną precyzją kunsztu tworzenia form wyjątkowych, geometrycznych, zachowujących jednakże swobodę kreacji stylizacyjnych i podkreślających autonomię jednostki we współczesnym świecie.

Kolekcja REPRESS zaskakuje otwartością, niekonwencjonalnością myślenia o modzie. Jednocześnie składa hołd tradycyjnej ordynacji fryzjerskiej opartej na zdrowych, wypielęgnowanych włosach, subtelnym przenikaniu barw oraz strzyżeniach stanowiących o uniwersalności przedstawionych form.

Fot: Łukasz Ratajak
Make Up: Katarzyna Lipińska, Iwona Sawic
Color: Kemon
Stylist: Katarzyna Lipińska
Designers: Marta Kuszyńska, Jarosław Ewert
Hair: Ws Academy Wierzbicki & Schmidt Team

KONTAKT