Repress

Kolekcja WS Academy 16/17 to apoteoza wolności wyboru i kreowania własnego wizerunku. REPRESS (oznaczające poskramiać, ujarzmiać) to przewrotne określenie, które opisuje kolekcję przepełnioną swobodą i niezawisłością. Nie da się bowiem współcześnie zatrzymać indywidualnego rozwoju sztuki, człowieka. Ten ewolucyjny proces stał się wręcz wyścigiem, którego celem jest jak najbardziej staranne podkreślenie własnego stylu, a metodą osiągnięcia celu szycie na miarę dopasowane do osobistych potrzeb. Nie ma mowy o ograniczeniach i barierach. Wszystko jest możliwe.

Kolory? Podkreślające atrybuty urody, spersonalizowane, wyselekcjonowane, ale nieograniczające się do jednego segmentu odcieni. I zimne i ciepłe, i jasne i ciemne. Chodzi tu bardziej o staranną i dokładną selekcję, aniżeli usankcjonowaną gamę barw.

Strzyżenia to popis wyliczonego z architektoniczną precyzją kunsztu tworzenia form wyjątkowych, geometrycznych, zachowujących jednakże swobodę kreacji stylizacyjnych i podkreślających autonomię jednostki we współczesnym świecie.

Kolekcja REPRESS zaskakuje otwartością, niekonwencjonalnością myślenia o modzie. Jednocześnie składa hołd tradycyjnej ordynacji fryzjerskiej opartej na zdrowych, wypielęgnowanych włosach, subtelnym przenikaniu barw oraz strzyżeniach stanowiących o uniwersalności przedstawionych form.

Fot: Łukasz Ratajak
Make Up: Katarzyna Lipińska, Iwona Sawic
Color: Kemon
Stylist: Katarzyna Lipińska
Designers: Marta Kuszyńska, Jarosław Ewert
Hair: Ws Academy Wierzbicki & Schmidt Team

KONTAKT